Czy Twoja firma posiada nadzór informatyczny?

Oferujemy Państwu pełen pakiet usług informatycznych oraz konkurencyjne ceny.
Skontaktuj się z nami

Minimalizowanie ryzyka przestojów

Zapobiegamy możliwym awariom sprzętu oraz oprogramowania.

Backup danych użytkowników

Zabezpieczamy dane przed utratą. Ostatnio szczególnie niebezpiecznym wirusem jest Crypt0L0cker i wszystkie jego odmiany, który szyfruje dane na komputerze oraz wszystkie podłączone do niego dyski.

Ochrona antywirusowa

Zabezpieczamy dane przed złośliwym oprogramowaniem.

Administracja serwerów

Zarządzanie i administracja serwerami to opieka administracyjna nad infrastrukturą serwerową klienta, znajdującą się w naszym Data Center, w chmurze lub innej lokalizacji.

Wdrożenia

Kompleksowe rozwiązania informatyczne wspomagające pracę i rozwój przedsiębiorstw. Dzięki temu Twoja firma osiągnie lepsze wyniki w sprzedaży oraz zapewni efektywną reklamę w Internecie.

Oferujemy najtańszą na rynku ofertę stałego dozoru nad systemami informatycznymi. Oferta obejmuje: comiesięczną wizytę w firmie klienta, optymalizację systemu komputerowego (defragmentacja, czyszczenie, weryfikacja zainstalowanego oprogramowania ), weryfikacja stanu zabezpieczenia komputera oraz sieci, opinia o potencjalnych zagrożeniach. Zabezpiecz się przed awarią ! Awarie u Klientów korzystających ze stałej opieki informatycznej są usuwane priorytetowo.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy pełny pakiet usług informatycznych.

Konkurencyjne ceny

Obsługa informatyczna firm już od 200 zł netto.

Umowa serwisowa

Dzięki umowie serwisowej zmniejszysz ryzyko przestojów.