Czy Twoja strona jest responsywna?

„Google wysyła powiadomienia do webmasterów stron, które nie są przystosowane do urządzeń mobilnych.
Powiadomienia zawierają sugestię, aby rozwiązać problemy jakie ma strona z wyświetlaniem się na urządzeniach mobilnych.’

Skontaktuj się z nami

CMS

System zarządzania treścią, dzięki któremu w prosty sposób zaktualizujesz dane na swojej stronie.

Sklepy Internetowe

Sprzedawaj swoje usługi i towary w prosty sposób przez Internet.

Nadzór nad stroną

Oferujemy odpłatną opiekę nad stroną. Dzięki temu unikniesz ataków hakerskich.

Pozycjonowanie

Zdobędziesz większą ilość klientów.

Projektowanie stron i sklepów Internetowych

Oferujemy Państwu projektowanie profesjonalnych stron Internetowych dostosowanych do urządzeń mobilnych. Strony piszemy w systemie zarządzania treścią CMS dzięki czemu klient może sam wprowadzać treść, zmieniać ją, dodawać lub usuwać różne elementy strony. Oferujemy pełny serwis także po wykonaniu projektu.

Pozycjonowanie stron

Zajmujemy się również pozycjonowaniem stron, zwiększaniem PageRank, optymalizacją stron, doborem słow kluczowych, konfiguracją Google Adwords. Zapraszamy do działu kontakt.

Sprawdź czy Twoja strona jest zgodna z urządzeniami mobilnymi:

https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/

„Google wysyła powiadomienia do webmasterów stron, które nie są przystosowane do urządzeń mobilnych.
Powiadomienia zawierają sugestię, aby rozwiązać problemy jakie ma strona z wyświetlaniem się na urządzeniach mobilnych. A w kolejnych zdaniach Google wyjaśnia, że strona posiada krytyczne błędy użyteczności dla urządzeń mobilnych na 100% (wszystkich) podstronach witryny internetowej i podstrony oraz strona będą wyświetlane w wynikach wyszukiwania dla smartfonów i tabletów na odpowiedniej pozycji.
Te powiadomienia są wysyłane przy pomocy Narzędzia Google dla Webmasterów i mejlem do stron, które całkowicie nie są przyjazne dla smartfonów i tabletów. Informacja ma przypomnieć webmasterom, że ich strona nie spełnia wymagań dla urządzeń mobilnych i informuje, ze witryna nie będzie pokazywać się wysoko w wynikach wyszukiwania dla tych urządzeń.
To jest jasny sygnał, że wkrótce Google uaktualni algorytm dodając do niego nową część uwzględniającą przystosowanie strony do urządzeń mobilnych. Eksperymenty są prowadzone od listopada 2014 roku i firma jest już gotowa na wprowadzenie zmian w algorytmie. Google uruchomił narzędzie do sprawdzania witryny pod kątem dostosowania do wymagań i pod tym adresem można sprawdzić swoją witrynę ”

Nie daj się wyprzedzić przez konkurencję!

Już teraz zamów u nas profesjonalną stronę Internetową bądź sklep Internetowy.